Kolej+

Kolej+, Dünya çapında faaliyet gösteren ABD merkezli Meliora Education Co. nun Türkiye kuruluşudur.Kolej+, okulun sadece dört duvarla sınırlı bir yer olmadığına, onların odalarına tüm dünyayı sığdırabileceklerine ve çocuklarımızın tüm dünya ile bütünleşmesi gerektiğine inanan bir anlayışın ürünü olarak ortaya çıktı

Neden Kolej+

Kolej+ Eğitim Sistemi’ni diğer sistemlerden ayıran en önemli bileşen sadece temel derslerdeki yenilikçi yaklaşımı değil. Kolej+ çocukların yaratıcılıklarını, okuduklarını yorumlama yeteneklerini, analiz kabiliyetlerini, hedef belirleme ve sorun çözme becerilerini, zorluklarla başa çıkma ve başarısız olmaları durumunda yeniden başlama yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Mentörler bu sistemde önemli bir rol oynuyor. Her sınıf için belirlenen ve çocuk psikolojisi ve eğitiminde tecrübe sahibi mentörler çocukların gelişimini yakından izliyor ve  Yaşam Becerileri faaliyetleri ile yine katılımcı yöntemleri kullanarak çocuklarımızın yaşamlarında ihtiyaç duyacakları becerilere odaklanan bir programı hayata geçiriyorlar.

Her yönüyle Kolej+

STEM

İngilizce

Bilişim Teknolojileri

Yaşam Becerileri

Mentörlük

Düşünsel Beceriler

hemen kayıt olun

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın.

Tanıtım Seansına Katılın

Tanıtım Seansına Katılın

Detaylı bilgi için ücretsiz tanıtım seansımıza başvurun.

Teşekkürler