Öğrenme Ekosistemimiz

Kolej+ Sistemi’ni klasik eğitim sisteminden ayıran en önemli özellik ‘interaktif öğrenimin’ ön planda olması. Böylece, en basit Matematik ve Fen Bilgisi konuları dahi oyunlarla, bizzat öğrencilerin liderlik ettiği grup tartışmaları ve uygulamalar ile gerçekleşmekte. 

 

Program Hedefleri

Kolej+ çocukların yaratıcılıklarını, okuduklarını yorumlama yeteneklerini, analiz kabiliyetlerini, hedef belirleme ve sorun çözme becerilerini, zorluklarla başa çıkma ve başarısız olmaları durumunda yeniden başlama yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Değişimi Yönetin

Çağımızı en iyi anlatan iki kelime kuşkusuz değişim ve hız. Değişimin baş döndürücü bir hızla hayatımızı etkilediği günümüzde neredeyse her yeni güne yeni bir teknolojinin hayatımızı nasıl etkileyeceğine ilişkin bir haberle uyanıyoruz. Çocuklarımızın en iyi yeteneklerle donatılarak geleceğe hazır olmasını hedefliyoruz.

Program Detayları

}

Ders Saatleri

Hafta içi her gün

Birinci Grup 09:30-12:40 

İkinci Grup   13:30-16:40

i

Ders İşleyişi

Dersler 40 dakikalık seanslardan oluşmakta ve her dersin ilk 10 dakikası oyunlaştırma şeklindedir.

Eğitim Uygulamaları

Eğitimler online eğitimde kullanılan en dinamik ve etkin uygulamalar ile zenginleştirilmektedir.

w

Geri Besleme

Aylık bazda öğrencilerin gelişimine yönelik geri besleme yapılmaktadır.

R

Ders Öncesi ve Sonrası

Öğrenciler ders öncesi ve sonrasında istedikleri zaman ulaşabilecekleri ilave kaynaklar ile gelişimlerini hızlandırabilmektedir.

HAFTALIK DERS SAYISI

Kolej+ Eğitim Yönetim Sistemi ile farkı hissedin.

Tek bir sayfa üzerinden tek bir dokunuşla tüm programınızı kolaylıkla yürütebileceğiniz Öğrenim Yönetim Sistemimiz ile evinizden dünyaya açılan pencere…

Tanıtım Seansına Katılın

Tanıtım Seansına Katılın

Detaylı bilgi için ücretsiz tanıtım seansımıza başvurun.

Teşekkürler